Kadın Sağlığı

6 Mart 2014 Perşembe

Vichy Dercos Neogenic

Vichy Dercos Neogenic

Saç dökülmesi  erkekler için olduğu kadar kadınlar için de önemli bir sorun. Bu nedenle dermokozmetik markalar tarafından üzerinde en çok çalışılan estetik problemlerden birisi de saç sorunları. Saç dökülmesi önleyici ve dökülen saçları canlandıran güçlendiren başarılı ürünler üretmek her markanın en büyük amacı olagelmiştir. Vichy ürünleri , Dercos serisine "Vchy Dercos Neogenic" adlı yeni dökülme önleyici serum ve şampuan ile kullananların yorumlarında "bu güne kadar üretilmiş en etkili saç dökülmesi ürünü" şeklinde tanımlanan , gerçekten başarısı ile dikkat çeken bir ürün katmış oldu. 

Dercos Neogenic ilk olarak kullanıma Avrupa'da sunulduktan kısa süre sonra, Mayıs ayı başlarında Türkiye'de de kullanıma sunuldu. Avrupa'da Vichy Dercos Neogenic kullananlar ürüne tam puan veren yorumlar paylaştıkça Türkiye'de de ürün hızla denenmeye başladı. Daha ilk kutuda belirgin etki gösteren Neogenic, ilk kutuyu bitirenlerin neredeyse tamamının hemen 2 kutu daha alması ile başarısını bir kez daha göstermiş oldu. 

Firma saç dökülmesi tedavisinin yarım kalmaması için tüketiciyi teşvik etmek amacı ile üçüncü kutu %50 indirimli kampanyası başlattı. Zira ürünün kalıcı etkisinin görülebilmesi için en az 3 ay kullanılması ve beraberinde de aynı ismi taşıyan Vichy Dercos Şampuan kullanılması öneriliyor.

Neojenic yöntemlerle, kök hücreleri harekete geçiren etkin formül. 

Kılcal rönesans Günlük tedavi

Kafa derisi görünür ya da seyrek erkek ve kadınlar içindir

Kök hücreler ve yeni saç oluşumunu sağlamak için geliştirilmiştir.


Vichy Dercos Neogenic Nasıl kullanılır? 

Dercos Neogenic en etkili sonuçları temiz saç derisine uygulandığı zaman veriyor. Bu nedenler Mümkünse Vichy Dercos Neogenic uygulamasından önce saçlarınızı Neogenic Şampuan ile yıkayıp kurulayınız. Sonra 1 tüp Dercos Neogenic Serumu tepe kısmından başlayarak tüm saç derisine masaj hareketleri ile uygulayınız. Masaj hareketlerinin hem ürünün emilmesi hem de mikro kan dolaşımını arttırması açısından son derece önemli olduğunu unutmayınız. Vichy Dercos Neogenic serumu uyguladıktan sonra tüm gece ve ertesi gün boyunca saçınızda kalmasında herhangi bir mahsur yoktur. Fakat isterseniz 4-5 saat boyunca saçınızda kaldıktan sonra saçınızı yıkayabilirsiniz. 

HOŞ  LOSYON PARFÜM
Losyon Neojen uygulanması ile ferahlık verir. Losyon çabuk emilir ve hiçbir yağlı bir tabaka bırakmaz.
Hafif bir kokudadır, doğal yapıdadır

Mikromasaj Keyfi
Ergonomik masaj ucu sayesinde.
Özellikle yumuşak  kafa derisine keyifli ve uyarıcı mikrosirkülasyon bir mikro masaj sağlar.

Hassas saç derisi için uygundur. Hipoalerjeniktir.

Vichy Dercos Neogenic Ampül Videosu 

Paraben Sülfat içermez

Erkek -kadın tüm saç dökülme sorunlarında kullanılabilir.Neogenic ürünlerini güvenilir online eczane sitesi dermoeczanem.com dan satın alabilirsiniz. 

Vichy Dercos Neogenic saç dökülmesini durduran ve yeni saç tellerinin sayısını arttıran serum ülkemizde kullanılmaya başlayalı yaklaşık 10 gibi bir zaman oldu. BU dönemde ürün onbinlerce kutu satıldı ve gerçekten büyük bir başarı yakaladı. 

Vichy Neogenic saç bakım serumu  kullananların sayısının artması ile beraber , kullanıcı yorumları ve sonuçları da yoğun şekilde gelmeye başladı :

Neogenic Serum gerçekten etkili mi? 

Vichy Dercos Neogenic düzenli şekilde ve kullanım tarifine uygun şekilde kullanıldığında gerçekten etkili oluyor. Özellikle 18-45 yaş arası saç dökülmesinin erken görüldüğü durumlarda , beraberinde biotin ve diğer saç ve cilt destekleyici gıda takviyeleri ile beraber alındığında, temiz saça uygun masaj hareketleri ile kullanıldığında mükemmel sonuçlar elde ediliyor. 

Bununla beraber  troid bozukluğu nedeni ile saç kaybedenlerde ürün başarılı etki gösterdi. Ancak şeker hastalarında görülen saç kaybı ile ilgili yeterli başarı elde edilemediği görüldü. 

Vichy Dercos Neogenic ne kadar süre ile kullanılmalı ? : 

Uzmanlar ve eczacılar ürünü ilk kez kullananların 3 aylık bir kürden sonra 6 ay kadar ara vermelerini ve sonra tekrar bir 3 aylık yeni kür uygulamalarını öneriyor. Eş zamanlı olarak Biotin içeren gıda takviyeleri kullanılması da öneriliyor. Bu konuda örnek : http://www.nutraxin.com.tr/tr/p/hair-nail.html   sayfasındaki üründür.  Bu iki kürden sonra yılda bir iki kez, özellikle sonbahar ve ilk baharda 1 er kutuluk kürler halinde neogenic kullanmak yeterli oluyor. 

Vichy Dercos Neogenic Facebook sayfası  :  https://www.facebook.com/VichyDercosNeogenic

En ucuz Vichy Dercos Neogenic Saç ürünü    Online Dermokozmetikte güvenilir adres dermoeczanem.com da.


2 yorum:

  1. sac serumunun uygulaması nasıl,ne kadar süre sacta kalmalı?acıklayıcı bigi yok mu?

    YanıtlaSil
  2. Külliyn yalan, hiçbir işe yaramadı.

    YanıtlaSil